Klasická modrá je nadčasová! Odborníci v tom majú jasno

Odborníci tvrdia, že Classic Blue je nadčasová farba, ktorá dokáže byť elegantná aj ležérna. Záleží iba na tom, ako ju skombinujete. Konzervatívnu klasiku vytvoríte v spojení s bielou, čiernou alebo sivou. Nebojte sa ale ani kombinácií so zlatými alebo striebornými doplnkami.

Klasická modrá je nadčasová! Odborníci v tom majú jasno
Klasická modrá je nadčasová! Odborníci v tom majú jasno (Foto: unsplash.com)

Keď máte chuť odviazať sa a premeniť klasickú modrú na sviežu a modernú, doplňte ju napríklad žltými alebo oranžovými prvkami. Uvidíte, ako vynikne.

Bývanie a klasická modrá

V prípade, že chcete použiť modrú v interiéri, platí základné pravidlo: všetko s mierou. Robte tak, aby bolo všetko vyvážené a nezabúdajte na prvky v neutrálnejších farbách. Keď miestnosť vymaľujete podľa tohtoročných trendov, tmavšie múry vyrovnajte svetlým nábytkom.

Kombinácie s rôznymi materiálmi sa báť nemusíte. Klasická modrá sedí k drevu aj kovovým prvkom. Skvele vyzerá aj v spojení so zamatom. Kúpte si do obývačky či spálne zamatové kreslo alebo taburet vo farbe Classic Blue.

A v prípade, že sa vám nechce pustiť do maľovania, vyberte aspoň modré doplnky. Závesy, prikrývky, vankúše alebo vázy vo farbe súmraku dokreslia doma tú pravú atmosféru.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!